Symbol języka migowego

Zachęcamy do udziału w badaniu

07.09.2023
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Jeszcze tylko przez kilka dni trwa największe w Polsce badanie dotyczące kontekstów rozwoju usług środowiskowych na rzecz: osób starszych, niesamodzielnych, z niepełnosprawnościami, w kryzysie bezdomności oraz wychowanków pieczy zastępczej. Proces rozwoju usług środowiskowych będzie kluczowy dla każdego samorządu lokalnego i jego mieszkańców. Ważne jest, by w badaniu nie zabrakło głosu osób, do których adresowane jest wsparcie instytucji gminnych i powiatowych.

Z dumą chcielibyśmy Państwa poinformować, że Małopolska odznacza się jednym z najwyższych wskaźników uczestnictwa w badaniu. Serdecznie dziękujemy za aktywne włączenie się w współtworzenie polityk lokalnych. Zarazem zwracamy się z prośbą o dalszą partycypację i pomoc w przeprowadzeniu badania we wszystkich obszarach badawczych, a w szczególności w kontekście grup, które obecnie nie są wystarczająco reprezentowane.

Zależy nam zwłaszcza na dotarciu do osób: w kryzysie bezdomności, osób które opuściły pieczę zastępczą, a także osób w kryzysach psychicznych. 

Z tego powodu zwracamy się z prośbą, by za Państwa pośrednictwem ankieta badawcza trafiła do odbiorców tych usług oraz do jednostek, które bezpośrednio przekażą ją do odbiorców usług.

Bardzo prosimy o udostępnienie linku do odpowiedniej ankiety osobom, które korzystają z usług wsparcia i są w stanie samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej odpowiedzieć na pytania.

Zamieszczone poniżej linki do ankiet będą aktywne przez najbliższe kilka dni:

Ankieta dla osób niesamodzielnych i ich opiekunów: https://pbs.pl/dus02A_niesamodzielni

Ankieta dla osób z niepełnosprawnością (z orzeczeniem o niepełnosprawności): https://pbs.pl/dus02A_niepelnosprawni

Ankieta dla seniorów: https://pbs.pl/dus02A_seniorzy

Ankieta dla wychowanków pieczy zastępczej: https://pbs.pl/dus01A_piecza 

Ankieta dla osób w kryzysie bezdomności: https://pbs.pl/dus06A_kryzys_bezdomnosci

Ankieta dla osób w kryzysie psychicznym: https://pbs.pl/dus04A_ankieta

W razie dalszych pytań związanych z badaniem prosimy o kontakt z zespołem ds. badań i analiz ROPS w Krakowie: tel. (12) 661-03-00 wew. 40

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.